Spływy Kajakowe Dla Doświadczonych

Spływy Kajakowe Dla Początkujących

Spływy Kajakowe Dla Doświadczonych to atrakcja, która oprócz pięknych widoków potrafi zapewnić sporą dawkę śmiechu i mały dreszczyk emocji :). Wybierając się na spływ kajakowy dla doświadczonych z Pagajos masz pewność, że nawet trasa, która wymaga pewnego obycia na rzece jest w pełni bezpieczna. Nasze trasy obejmują m.in Spływ Meandry Odry, czyli najpiękniejszy odcinek dzikiej Odry, który jest objęty programem Natura 2000. Jeśli jesteś osobom, która pływała po spokojnych trasach i masz jakieś doświadczenie  z kajakami – Nie możesz tego przegapić… 

Spływy Kajakowe Dla Doświadczonych – Którą Trasę Wybrać?

W naszej ofercie posiadamy 2 bezpieczne spływy kajakowe na Śląsku dla doświadczonych kajakarzy, które są doskonałym wyborem dla osób, które pływały już wcześniej na bardzo spokojnych trasach.

Czytaj więcej...
Meandry Odry Spływ

Zorganizowane Spływy Kajakowe dla Doświadczonych – Dlaczego warto przyjechać?

Najważniejsze korzyści, które osiągasz wybierając spływ kajakowy dla doświadczonych organizowany przez Pagajos, to przede wszystkim dobra zabawa, piękne widoki i bezpieczeństwo. Osoby, które mają już doświadczenie na kajakach bardzo często szukają czegoś więcej. Nie chcą przepłynąć tylko z punktu A do punktu B. Organizujemy spływy kajakowe na Śląsku od początku naszej działalności, a wkrótce w naszej ofercie pojawią się również ekstremalne trasy, które będą przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób o mocnych nerwach. 2 trasy, o których przeczytasz poniżej są w pełni bezpieczne, jednak wymagają więcej uwagi podczas przeprawy. Wybierz najbardziej interesującą i do dzieła!

Spływ Kajakowy Dla Doświadczonych – Meandry Odry

Meandry Odry - Mapa Spływu

Meandry Odry to trasa, która prowadzi przez najpiękniejszy odcinek dzikiej Odry. Spływ kajakowy, w zależności od Twojej decyzji możesz zakończyć po 7,5 km w miejscowości Zabełków lub po 15 km w miejscowości Krzyżanowice. Podczas spływu kajakowego dla zaawansowanych, na terenie obszaru objętego programem Natura 2000 zdarza się napotkać różnego rodzaju gatunki chronionych i rzadkich zwierząt takich jak: bóbr europejski, borsuk, wydra europejska, orzeł przedni, zimorodek zwyczajny, czy rzekotka drzewna. Dzięki nieuregulowanemu brzegowi rzeka co roku zmienia swoje koryto więc każdego roku ten odcinek spływu kajakowego dla zaawansowanych wygląda zupełnie inaczej. Trasa Meandry Odry ze względu na swą naturę jest bardzo popularna wśród kajakarzy – nie bez powodu. To spływ, który zostaje w pamięci do końca życia!

Zarezerwuj Teraz!

Spływ Meandry Odry – Miejsce Startu

Zaznaczone strzałką na mapie.
Spływ zaczynamy w Chałupkach niedaleko przejścia granicznego Chałupki-Bogumin. Należy przyjechać do Chałupek na ulicę Bogumińską 21 i tam zaparkować na parkingu. Następnie udać się przez plac za wał gdzie będziemy czekać na was z kajakami.

Meandry Odry - Miejsce Startu
Spływ Kajakowy Meandry Odry – Miejsce zakończenia

Spływ dzikim odcinkiem Odry możemy zakończyć po 7,5 km w Zabełkowie lub po pokonaniu 15 kilometrów  w Krzyżanowicach.

Meandry Odry - Miejsce Zakończenia

Nie czekaj dłużej!

Zarezerwuj miejsca na spływie dla doświadczonych Meandry Odry i rozpocznij przygodę!

Spływ Kajakowy Dla Doświadczonych- Ruda II

Spływ Ruda II dla zaawansowanych

Trasa Ruda II -12 km

Start spływu kajakowego dla doświadczonych zaczynamy w Rudzie Kozielskiej na ul. Sportowej. Podczas trasy czekają na Ciebie niespodzianki w postaci pięknych widoków oraz powalonych drzew. Jeden z momentów kulminacyjnych to próg pod krowim mostem, którego pokonanie kajakiem sprawia ogromną frajdę!

START

Spływ Kajakowy dla Zaawansowanych - miejsce startu ruda

Spływy kajakowe dla doświadczonych- Ruda II – Miejsce Zakończenia

Spływ kończymy w Kuźni Raciborskiej za betonowym mostem po lewej stronie po pokonaniu 12 kilometrów rzeki.

Spływ Kajakowy Dla Zaawansowanych - Ruda II Zakończenie

Nie czekaj dłużej!

Sprawdź, czy spływ Kajakowy Rudą dla Doświadczonych jest dostępny na najbliższy weekend. Zarezerwuj trasę w naszym systemie lub zadzwoń!

Spływ Kajakowy Dla Doświadczonych- Cennik

Kajak Jednoosobowy
od 80 zł
w zależności od wybranej trasy
Posidamy bardzo wygodne i stabilne kajaki jednoosobowe)
Kajak + Wiosła + Kapok
Szkolenie (jeśli wymagane)
Rezerwuję
Kajak Dwuosobowy
od 120 zł
w zależności od wybranej trasy
Dokładka dla dziecka do 7 lat gratis (dziecko jako 3 osoba w kajaku płynie za darmo)
Kajak + Wiosła + Kapoki
Szkolenie (jeśli wymagane)
Rezerwuję