Spływy Kajakowe Dla Początkujących

Spływy Kajakowe Dla Początkujących

Spływ Kajakowy Dla Początkujących to doskonały wybór dla osób, które szukają zdrowej rozrywki i chcą skorzystać z dobrodziejstw natury. Ostrzegamy – to nowe doświadczenie, od którego można bardzo łatwo się uzależnić! 😃 Wybierając się na pierwszy spływ kajakowy z Pagajos masz zagwarantowaną kompleksową obsługę, bezpieczeństwo i dobrą zabawę! W tym artykule poznasz najlepsze trasy spływu dla początkujących oraz szczegóły dotyczące wyprawy!

Spływy Kajakowe Dla Początkujących – Którą Trasę Wybrać?

W ofercie Pagajos posiadamy 2 bezpieczne spływy kajakowe dla początkujących, które są świetnym miejscem do nauki i zapewniają świetną zabawę. Wybierz jeden z nich i zarezerwuj miejsce na najbliższy weekend!

Czytaj więcej...
Bezpieczne Spływy Kajakowe

Zorganizowane Spływy Kajakowe Dla Nowych – Dlaczego warto przyjechać?

Najważniejszą korzyść, którą osiągasz wybierając spływ kajakowy dla początkujących organizowany przez Pagajos, to przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z kajakami bardzo często obawiają się silnych prądów wodnych, przeszkód oraz tego, że ich umiejętności sterowania mogą być niewystarczające. Organizujemy spływy kajakowe od 2017 roku, a nasze trasy dla początkujących są w pełni bezpieczne i dostosowane dla rodzin z dziećmi!

Spływ Kajakowy Dla Początkujących – Ruda

Spływ Kajakowy Dla Początkujacych - Trasa Ruda

Ruda jest niewielką rzeczką, płynącą w całości na terenie województwa śląskiego, a jej koniec wpada do Odry w miejscowości Turze. Stan wody rzeki jest regulowany zaporą i bywa zmienny. Miejsce startu Spływu Kajakowego Dla Początkujacych jest w dzielnicy Stodoły tuż za Rybnickim Zalewem. Kajaki opuszczamy na wodę poniżej Zalewu Rybnickiego, następnie płyniemy bardzo ciekawym odcinkiem rzeki, nieujętym w betonowe koryto, często meandrującą, z często spotykanymi w nurcie pniami drzew i gałęziami. Ze Stodół dopływa się do miejscowości Rudy, gdzie w zależności od poziomu wody kończymy spływ kajakowy dla początkujących przy moście drogowym lub w parku Cysterskim Rud Wielkich.

Zarezerwuj teraz!

Spływ Kajakowy Ruda – Miejsce Startu

Zaznaczone strzałką na mapie.
Start spływu kajakowego dla początkujących zaczynamy w Rybniku w dzielnicy Stodoły. Należy przyjechać na ulicę Stalową, za mostkiem na rzece Ruda po prawej stronie jest parking gdzie można zaparkować, a my czekamy na was po lewej stronie przy rzece.

Spływ Kajakowy Ruda - miejsce startu

Spływ Kajakowy Ruda – Miejsce zakończenia

Płyniecie sobie przez łąki i zalesione zielone tereny. Po pokonaniu 9 kilometrów dopływacie do drewnianego mostu w parku w Rudach gdzie kończymy spływ.

Spływ Kajakowy Ruda - Miejsce Zakończenia

Nie czekaj dłużej!

Zarezerwuj miejsca na spływie dla początkujących Ruda i rozpocznij przygodę!

Spływ Kajakowy Dla Początkujących – Olza

Spływ Kajakowy Dla Początkujacych - Trasa Olza

Trasa Olza – ok. 6 km

Należy przyjechać do Wierznowic (Czechy) na ul. Ratiborska gdzie zaczniemy spływ. Po pokonaniu spokojnego 6 kilometrowego odcinka Olzy wpływamy do Odry i kończymy spływ w Zabełkowie. Jest to trasa idealna dla początkujących.  Spływ kajakowy Olza dla początkujących, to idealna, bezpieczna trasa na start! Podczas podróży możemy delektować się pięknem natury.

Spływ Kajakowy Olza – Miejsce Startu

Spływ Kajakowy Olza możemy zarezerwować tylko wczesną wiosną lub po obfitych opadach latem. Zachęcamy do skorzystania z tej niesamowitej trasy, ponieważ nie zawsze jest dostępna. Poniżej mapa z miejscem, w którym rozpoczynamy spływ (miejscowość Wierznowice, ul. Ratiborska)

Spływ Kajakowy Dla Początkujacych - Olza

Spływ Kajakowy Olza – miejsce zakończenia

Po pokonaniu trasy Olzą, wpływamy do rzeki Odry. Spływ kończymy w Polsce, w miejscowości Zabełkowo. Poniżej miejsce zakończenia spływu.

Spływ Kajakowy Olza - Miejsce Zakończenia

Nie czekaj dłużej!

Sprawdź, czy spływ Olzą jest dostępny na najbliższy weekend. Zarezerwuj trasę w naszym systemie lub zadzwoń!

 

Spływ Kajakowy Dla Początkujących – Cennik

Rezerwuję
Rezerwuję