Spływy kajakowe na śląsku – video

Spływy Kajakowe

Spływ kajakowy Śląsk

Ostatnimi czasy jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu stały się spływy kajakowe na Śląsku. Spływ kajakowy Śląsk to taka forma rekreacji która, pozwala na obcowanie z naturą w szczególny sposób i podziwianie przyrody z poziomu tafli wody. Jest odpowiednia dla każdego bez względu na wiek. Dlatego najmłodsi, jak również seniorzy chętnie korzystają z tej atrakcji, która zyskuje z każdym dniem duże grono zwolenników. Kajaki na Śląsku to sposób na poprawę kondycji, odpoczynek i spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

spływ kajakowy śląsk

Spływy kajakowe na Śląsku

Naszą ofertę dostosowaliśmy zarówno do osób początkujących, które dopiero poznają tajniki tej formy wypoczynku, jak i do zaawansowanych, wytrawnych kajakarzy, którzy już spędzili wiele godzin z wiosłem w ręku. Wybierając się na spływ kajakowy na Śląsku, na którym będziemy podziwiać Śląsk oraz jego przyrodę, musimy pamiętać o kilku istotnych zasadach. Podstawową rzeczą jest odzież na zmianę. Po przybiciu do brzegu ubrania mogą być przemoknięte, co sprawia duży dyskomfort i może spowodować wychłodzenie organizmu. Wszelkie akcesoria elektroniczne, takie jak telefon czy aparat, powinny być odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody.

Spływy kajakowe na śląsku

Spływ kajakowy Rybnik

Spływ kajakowy Rybnik to wspaniałe doświadczenie, pod warunkiem, że zadbamy o własne bezpieczeństwo. Zawsze przed wyruszeniem należy sprawdzić sprzęt oraz warunki atmosferyczne. Pogoda potrafi być zmienna – przyjemne spędzanie czasu może zakończyć się ucieczką przed deszczem. Podczas spływu bezwzględnie należy posiadać na sobie kapok. Województwo śląskie oferuje wspaniałe krajobrazy, dlatego już dziś skorzystaj z oferty firmy PAGAJOS i zagwarantuj sobie niezapomniane przeżycia.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi materiałami wideo dotyczącymi spływów kajakowych. Na naszej stronie można znaleźć wszelkie potrzebne informacje. Spływ kajakowy Śląskie działa między innymi w Rybniku, Raciborzu i Chałupkach. Latem działamy też w województwie opolski gdzie można spłynąć rzeką Kłodnicą, Kanałem Gliwickim i Osobłogą. Zachęcamy was do śledzenia naszych social mediów na FB, Instagramie, a także na YouTube i TokToku. Dzięki temu będziecie zawsze bardzo dobrze poinformowani o nowościach jakie dla was mamy. Dowiecie się kiedy będziemy spływać Kłodnicą, lub kanałem Gliwickim i Osobłogą.

Tutaj więcej ciekawych filmów ze spływów kajakowych.

One thought on “Spływy kajakowe na śląsku – video

  1. Pingback: Wypozyczalnia kajaków na Śląsku - Pagajos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *