Wypożyczalnia kajaków na Śląsku

Wypożyczalnia kajaków

Wypożyczalnia Kajaków Śląsk

Szukasz profesjonalnej firmy z kajakami oto najlepsza wypożyczalnia kajaków na Śląsku. W PAGAJOS znajdziesz nowoczesny sprzęt firmy Roteko. Posiadamy profesjonalne kajaki turystyczne Roteko Caymann. Są to bardzo wygodne i pojemne kajaki, które charakteryzują się bardzo dużą stabilnością. Z powodu swojej szerokości jest to kajak bardzo stabilny, który idealnie nadaje się dla początkujących kajakarzy. Szeroki kokpit ułatwia wsiadanie i zajmowanie miejsca w kajaku. Posiadamy kajaki Caymann z dokładką w wersji rodzinnej 3 osobowej. Na dokładce może płynąć dziecko w wieku do 6 lat. W ofercie mamy kamizelki asekuracyjne w każdym rozmiarze i kamizelki ratunkowe dla dzieci. Posiadamy bardzo lekkie i wytrzymałe wiosła dzięki czemu nie zmęczysz się podczas rejsu kajakiem. Profesjonalna kadra przeszkoli Cię przed spływem i powie na co zwrócić uwagę.

Wypożyczalnia Kajaków na Śląsku

Wypożyczalnia kajaków na Śląsku.
Spływy kajakowe Śląsk

Spływy kajakowe na śląsku działają przez cały rok więc nie musisz się martwić, że tylko latem czy wiosną popływasz kajakiem. Posiadamy system rezerwacji abyś mógł zarezerwować kajak dla siebie na wybraną przez Ciebie trasę. Poniżej znajdziesz krótką rozpiskę o trasach, które obsługujemy na śląsku, ale nie tylko tam. Jeśli masz pytania zawsze możesz do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły wybranej trasu spływu kajakowego.

Kajaki Rybnik Stodoły

Wypożyczalnia kajaków Rybnik czeka na ciebie. Mamy możliwość wynajęcia kajaków na kilku rzekach. Działamy w Rybnik – Kajaki Rybnik Stodoły – gdzie organizujemy spływy kajakowe na rzece Ruda. Startujemy zaraz za zaporą i płyniemy, aż do centrum Rud, do drewnianego mostu w parku Cystersów. Jest to idealny odcinek dla początkujących kajakarzy i rodzin z dziećmi. Dla bardziej doświadczonych mamy spływ Rudą z Rudy Kozielskiej do Kuźni Raciborskiej czyli kajaki Ruda. Jeśli masz pytania dzwoń, wypożyczalnia kajaków Rybnik pomoże.

Kajaki Racibórz

Spływy kajakowe Rybnik Stodoły
Spływ Kajakowy Rybnik Stodoły

Jesteśmy też w Raciborzu – kajaki Racibórz. Można tam rozpocząć spływ kajakowy w centrum miasta z przystani przy Zamku Piastowskim lub startować ze Ślepej Ulgi niedaleko zapory czołowej zbiornika Racibórz Dolny. Z Raciborza można płynąć do Ciechowic lub dalej do Dziergowic. Jest to bardzo spokojny odcinek rzeki Odry, która wije się przez łąki z dala od zabudowań. Może to być Twój ulubiony spływ kajakowy łączący aktywny wypoczynek z relaksem.

Spływy kajakowe Racibórz
Kajaki Racibórz

Kajaki Chałupki

Można nas też znaleźć w Chałupkach gdzie mamy wypożyczalnie kajaków – Kajaki Chałupki – można tam spłynąć całkiem dzikim odcinkiem rzeki Odry. Meandry Odry to przepiękny odcinek meandrującej rzeki objęty obszarem Natura 2000. W Zabełkowie można zakończyć spływ kajakowy i odpocząć po spływie na naszym placu. Mamy tutaj miejsce na ognisko i wiatę odpoczynkową.

Spływy kajakowe Chałupki
Spływy kajakowe Chałupki

Spływ Kajakowy Opolskie

Jeśli znasz już wszystkie opisane powyżej trasy zapraszamy Cię do śledzenia naszej strony FB. Znajdziesz tam informacje o spływach kajakowych w opolskim takimi rzekami jak Kanał Gliwicki, rzeka Kłodnica lub Osobłoga. Organizujemy też spływ pętlą Kędzierzyńską gdzie spłyniesz kanałem Gliwickim, Kłodnicą i Odrą. Po drodze czekają Cię niespodzianki w formie dwóch śluz, jedna na Odrze, a druga na kanale Gliwickim.

spływ kajakowy opolskie
Spływy kajakowe Kłodnica

Inne Spływy Kajakowe

Dla chętnych niezapomnianych wrażeń oferujemy spływ rzeką Olzą lub Odrą z Czech. Pływamy też po Morawicy w Czechach, która daje masę frajdy i niezapomnianych przeżyć. W ofercie mamy również spływy dwudniowe z noclegiem w namiotach. Oferta spływu dwudniowego obejmuje rzeki Ruda i Odra. Wszelkie informacje o spływach, które organizujemy znajdziesz na naszym profilu FB.
W razie pytań pozostajemy do waszej dyspozycji pod numerem telefonu.

11 thoughts on “Wypożyczalnia kajaków na Śląsku

 1. Pingback: Pierwszy raz w kajaku - Pagajos.pl

 2. Pingback: Jak przygotować się na zimowy spływ kajakowy? - Pagajos.pl

 3. Pingback: Jak ubrać się na kajaki? - Pagajos.pl

 4. Pingback: Spływy kajakowe na śląsku - video - Pagajos.pl

 5. Pingback: Trasy spływów kajakowych | Pagajos

 6. Pingback: Dlaczego Warto Pływać Kajakiem - Pagajos.pl

 7. Pingback: Czy spływy kajakowe są bezpieczne? - Pagajos.pl

 8. Pingback: Spływ kajakowy dla początkujących - Pagajos.pl

 9. Pingback: Spływy kajakowe – gdzie najlepiej się wybrać będąc na Śląsku? - Pagajos.pl

 10. Pingback: Spływ kajakowy czy trzeba umieć pływać? - Pagajos.pl

 11. Pingback: Kto steruje kajakiem? - Pagajos.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *