Zorganizowane spływy kajakowe

Zorganizowane spływy kajakowe to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na to, aby spędzić swój czas wolny na świeżym powietrzu. Jest to również okazja do nauczenia się czegoś nowego. Tutaj chodzi głównie o osoby, które do tej pory nie miały zbyt dużej styczności z kajakami, oraz zorganizowanymi spływami. W związku z tym podpowiadamy, co jest istotne podczas takich spływów i na co na pewno warto zwrócić swoją uwagę.

Spis treści:

  1. Kajak spływ nie tylko dla zaawansowanych
  2. Kajaki spływy dla każdego – najlepsze trasy do pokonania
  3. Spływ kajak – jak się do niego przygotować?
  4. Spływy kajakowe przez cały sezon
  5. Zorganizowane spływy kajakowe na Śląsku
Zorganizowane spływy kajakowe
Rodzinny spływ kajakowy

Kajak spływ nie tylko dla zaawansowanych

Dostępne w naszej ofercie spływy oczywiście nie są dedykowane tylko i wyłącznie osobom, które mają już pewne doświadczenie w tej dziedzinie sportu. To świetna propozycja dla każdego, kto chce spróbować swoich sił i przy okazji spędzić przyjemny czas na świeżym powietrzu w towarzystwie bliskich sobie osób. Podpowiadamy więc, dlaczego warto wybrać akurat kajak. Spływ naszymi trasami na pewno będzie niezapomniany.

Kajaki spływy dla każdego – najlepsze trasy do pokonania

W naszej ofercie, która obejmuje klika różnych tras, jak najbardziej można znaleźć spływy, które dedykowane są osobom zaawansowanym, dla których to już kolejna z rzędu wyprawa, jak i osobom, które dopiero chcą spróbować pływania kajakami. Te trasy różnią się między sobą poziomem zaawansowania i trudności, ale bez wątpienia są malownicze i pozwalają na spędzenie wspaniałego czasu. Nasze trasy przebiegają przez województwo Śląskie, które wciąż pozostaje mało odkryte, a zdecydowanie ma bardzo wiele do zaoferowania. Warto przynajmniej raz w życiu wybrać się na kajaki. Spływy zdecydowanie uzależniają.

Szukasz najlepszych spływów kajakowych? W naszej ofercie zdecydowanie ich nie brakuje!

Spływ kajak – jak się do niego przygotować?

Pływanie kajakiem tak, jak i każda inna dyscyplina sportowa, jak najbardziej wymaga odpowiedniego przygotowania. Pod uwagę należy wziąć kilka istotnych kwestii, które znacznie usprawnią spływ kajak. Warto zabrać ze sobą wygodne ubranie, oraz ewentualnie również coś na przebranie. Należy także odpowiednio zabezpieczyć telefon przed możliwym zamoczeniem. Wybrać można specjalny, szczelny woreczek. Sprawdzi się też krem z filtrem do ochrony przed słońcem.

Spływy kajakowe przez cały sezon

Zorganizowane spływy kajakowe organizowane są przez cały sezon, a cena zawsze pozostaje taka sama. Warto jednak już teraz zaklepać sobie odpowiednią datę, aby wraz z rodziną lub przyjaciółmi wybrać się na przepłyniecie kajakiem.

Zorganizowane spływy kajakowe na Śląsku

Jeśli szukasz wypożyczalni kajaków na Śląsku lub interesuje cię organizacja kajakowego wypadu dla Ciebie i znajomych to zapraszamy do kontaktu. W okresie wiosenno-letnio-jesiennym działamy w każdy weekend. W okresie zimowym również nie schodzimy z wody i zapraszamy do przeżycia niezapomnianych chwil w kajaku zimą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *